logo

PROFIL FIRMY

 
  PODNIKOVÉ VZDĚLÁVÁNÍ PODZIMEK 1.10.2017 - 30.9. 2019

Realizace tohoto projektu schváleného v rámci výzvy č. 043 Podnikové vzdělávání zaměstnanců je spolufinancována z prostředků Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Zaměstnanost. Dřevovýroba Podzimek je v tomto projektu příjemcem dotace jako partner společnosti Podzimek a synové s finančním příspěvkem. Cílem projektu je v maximální možné míře minimalizovat nesoulad mezi stávající a žádoucí kvalifikační úrovní zaměstnanců na některých pracovních pozicích a zvýšit odbornou úroveň znalostí, dovedností a kompetencí zaměstnanců těchto firem. V konečném důsledku je pak žádoucím výsledkem realizace projektu dosažení pozitivního vlivu nabytých znalostí na kvalitu prováděných prací a poskytovaných služeb jednotlivými firmami a posílení jejich konkurenceschopnosti a schopnosti efektivně a pružně reagovat na inovace a změny, které jsou a budou součástí rozvoje stavebního i strojírenského průmyslu.
 
  profil3 profil4

Dřevovýroba Podzimek s.r.o. navazuje na dlouholetou tradici truhlářské výroby firmy Podzimek a synové. Naší velkou předností je schopnost produkovat jak sériovou, tak i atypickou zakázkovou výrobu v různých objemech, s maximálním důrazem na nejmenší detaily.

Jsme flexibilní společností s atraktivním výrobním programem.

Vyrábíme

    • atypická dřevěná okna - špaletová okna, dřevěná okna i dveře s historizujícími prvky, originální realizace stavebních otvorů

 

    • masivní dřevěné podlahy – celomasivní podlahové palubky, vlysy, průmyslová mozaika, čtverce, repliky a repase historických vzorů a čtverců, intarzie, bordury, podpodlahy, lišty, prahy, ....

 

 

Dřevovýroba Podzimek s.r.o. je platným členem mezinárodních prestižních organizací NWFA (obor podlahy) a WRCEA (obor fasády – CEDR), a také členem Cechu podlahářů ČR.

Společnost Dřevovýroba Podzimek s.r.o. garantuje, že veškeré práce jsou prováděny s maximální pečlivostí a přesně podle požadavků zákazníka na základě interního systému řízení v souladu s požadavky normy ČSN EN ISO 9001:2001.

Při rekonstrukci historických objektů, často památkově chráněných, jsme schopni zajistit: kompletní rekonstrukci, repasování a případně i výrobu a montáž replik (včetně demontáže), pasportizaci a uložení zrepasovaných prvků na původní místo. S těmito realizacemi máme dlouholeté zkušenosti.

Podílíme se na významných projektech s rozsahem od nejmenších realizací až po rozsáhlé developerské projekty. Spolupracujeme s předními českými architekty, projektanty a stavebními firmami při výstavbě a renovacích rozsáhlých stavebních celků. V procesu zpracování dřeva jsou ve výrobě použity nejmodernější technologie, včetně CNC obrábění. Dokážeme tak zpracování dřeva přizpůsobit Vašim přáním a požadavkům.

Člen Cechu Podlahářů České republiky Člen National Wood Flooring Association Člen Western Red Cedar Export Association