logo
okna1
okna2 okna3

DŘEVĚNÁ OKNA

Výrobní program ZAHRNUJE zakázkovou výrobu kvalitních atypických dřevěných špaletových oken a také výrobu interiérových dveří. Navíc přinášíme velmi širokou škálu atypických a historizujících prvků, jichž lze docílit opracováním dřeva pomocí CNC obrábění, což nám umožňuje vyrábět okna a interiérové dveře do nejpřísněji sledovaných památkových objektů.


Výrobní program atypických dřevěných oken a interiérových dveří zahrnuje:

  • dvojitá špaletová okna s celoobvodovým kováním
  • dvojitá špaletová okna bez celoobvodového kování
  • jednoduchá dřevěná okna
  • interiérové dveře
  • dvojité interiérové dveře z masivu

Okna a dveře jsou neodmyslitelnou součástí staveb a často dotváří jejich celkový vizuální dojem. Jsou na ně kladeny vysoké nároky, protože musí plnit několik funkcí současně, působí jako estetický prvek, plní funkci zdroje přírodního světla, izolují vnitřní prostory objektu a v neposlední řadě slouží jako protihluková bariéra. Použití kvalitních materiálů a řemeslné zpracování významně ovlivňuje splnění těchto požadavků.

Přizpůsobujeme výrobu oken a interiérových dveří atypickým rozměrům a požadavkům. Výrobou na zakázku můžeme splnit specifická a přísná kritéria i při rekonstrukcích památkově chráněných objektů.

K práci se dřevem přistupujeme s chutí a podle Vašeho přání, umíme oživit krásu historie.

Naše firma, Dřevovýroba Podzimek, dodržuje a ctí zásady kvality použitého materiálu. Současně klademe důraz na jeho precizní zpracování. Při realizaci dodržujeme vazby a specifické potřeby okenních a dveřních prvků v návaznosti na krásnou architekturu stavby.

„Dokonalost spočívá v maličkostech, ale dokonalost není maličkost.“   Michelangelo Buonarroti

Certifikáty a osvědčení

CE cert dvojite osvedceni dvojite osvedceni okno dvere pruzvucnost

   

Dřevovýroba Podzimek s.r.o.

 
Váňovská 528
589 01 Třešť
Česká republika
tel.: 567 214 241-4
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.