logo

 

„PODNIKOVÉ VZDĚLÁVÁNÍ PODZIMEK“   1.10.2017 - 30.9. 2019

Realizace tohoto projektu schváleného v rámci výzvy č. 043 Podnikové vzdělávání zaměstnanců je spolufinancována z prostředků Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Zaměstnanost.

Dřevovýroba Podzimek je v tomto projektu příjemcem dotace jako partner společnosti Podzimek a synové s finančním příspěvkem.

Cílem projektu je v maximální možné míře minimalizovat nesoulad mezi stávající a žádoucí kvalifikační úrovní zaměstnanců na některých pracovních pozicích a  zvýšit odbornou úroveň znalostí, dovedností a kompetencí zaměstnanců těchto firem. V konečném důsledku je pak žádoucím výsledkem realizace projektu dosažení pozitivního vlivu nabytých znalostí na kvalitu prováděných prací a poskytovaných služeb jednotlivými firmami a posílení jejich konkurenceschopnosti a schopnosti efektivně a pružně reagovat na inovace a změny, které jsou a budou součástí rozvoje stavebního i strojírenského průmyslu.

 

PROFIL FIRMY

  profil1 profil2
  profil3 profil4

Dřevovýroba Podzimek s.r.o. navazuje na dlouholetou tradici truhlářské výroby firmy Podzimek a synové. Naší velkou předností je schopnost produkovat jak sériovou, tak i atypickou zakázkovou výrobu ve velkých objemech, s přímou vazbou důrazem na nejmenší detaily.

Z původní úzce specializované firmy, která se zabývala především realizacemi dřevěných podlah, je dnes flexibilní společnost se širokým sortimentem a výrobním programem.

V současné době lze výrobní program rozdělit na tyto hlavní oblasti působnosti:

podlahy: historické čtverce a podlahy z masivu (také z exotického dřeva)

výroba oken: atypická dřevěná okna

zpracování materiálu HI-MACS®.

 

Sortiment a výrobní program tvoří:

 • atypická dřevěná okna - špaletová okna, dřevěná okna s historizujícími prvky
 • dřeviny z celého světa – tuzemské a exotické dřeviny
 • podlahy – celomasívní podlahové palubky, vlysy, průmyslová mozaika, čtverce (vyráběné klasickou technologií, kdy jsou jednotlivé lamely každého čtverce spojeny na pero a drážku), repliky a repase historických vzorů a čtverců, intarzie, bordury, podpodlahy, doplňky jako např. lišty, prahy, mřížky Fan-coil, udržovací prostředky pro dřevěné podlahy
 • schodiště – dřevěné obklady betonových a kovových schodů, samonosná schodiště
 • terasy – decking
 • interiérové dveře, interiérové dvojité dveře
 • sauny SAPO
 • fasády, posuvné fasádní panely
 • dřevěné konstrukce pro exteriér a interiér – pergoly, stěny, obklady stěn apod.
 • CNC obrábění
 • doplňkový výrobní program tvoří výroba dřevěných dubových briket
 • zpracování HI-MACS®.

 

Dřevovýroba Podzimek s.r.o. je držitelem certifikátu systému managementu kvality splněním kritérií ČSN EN ISO 9001:2016.

Dřevovýroba Podzimek s.r.o. je platným členem mezinárodních prestižních organizací NWFA (obor podlahy) a WRCEA (obor fasády – CEDR), a také členem Cechu podlahářů ČR.

Společnost Dřevovýroba Podzimek s.r.o. garantuje, že veškeré práce jsou prováděny s maximální pečlivostí a přesně podle požadavků zákazníka. Proto se také vedení společnosti rozhodlo vytvořit, dokumentovat, uplatňovat a neustále zlepšovat systém řízení v souladu s požadavky normy ČSN EN ISO 9001:2001.

Při rekonstrukci historických objektů, často památkově chráněných, jsme schopni zajistit: kompletní rekonstrukci, repasování a případně i výrobu a montáž replik (včetně demontáže), pasportizaci a uložení zrepasovaných prvků na původní místo. S těmito realizacemi máme dlouholeté zkušenosti.

Dřevovýroba Podzimek s.r.o. provádí realizace zakázek nejen v České republice. Podílela se také na významných projektech v zahraničí s rozsahem od nejmenších realizací až po rozsáhlé developerské projekty. Při zpracování dřeva jsou ve výrobě použity nejmodernější technologie, včetně CNC obrábění. Dokážeme tak zpracování dřeva přizpůsobit Vašim přáním a požadavkům.

Certifikát managementu kvality Člen Cechu Podlahářů České republiky Člen National Wood Flooring Association Člen Western Red Cedar Export Association